Ból w okolicy pośladka po upadku na lewy bok

Od 3 lat,po upadku na lewy bok mam problemy z bólem w pośladku i nad. Rtg nic nie wykazują,leki nie pomagają,a rehabilitacja pogarsza sytuację.Po niej zaczęło mi przeskakiwać w lewej pachwinie. Uczucie jakby kość o kość się blokowała i strzela.Po chwili siedzenia,tracę czucie w prawym udzie,a od ok. mc ból jest silny pod pośladkiem, w tylniej części uda,aż do stopy.Czuję zdrętwienie.Nie mogę czasem z bólu jej podnieść i ją ciągam.Uniesienie prostej nogi na leżąco sprawia ból, pochylenie się też.

Aleksander Ropielewski

Wskazany kontakt z ortopedą i wykonanie rezonansu magnetycznego stawu biodrowego. Niestety bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie udzielić bardziej jednoznacznej odpowiedzi.