Ból w pachwinie a przepuklina

witam jestem 2.5 miesiąca po operacji wyrostka we wtorek siedziałem sobie na krzesle noge prawa miałem w górze przez ok 10 min gdy wstałem poczułem ból w prawymboku pachwinie i to mnie troszke czasami pobolewa czy to moze byc przepuklina

Bez badania , trudno jest jednoznacznie dać odpowiedź, ale z opisu raczej wskazuje to na zrosty po zabiegu operacyjnym , a raczej nie do końca dokonany proces " gojenia " po zabiegu. Proszę nie nadwyrężać się jeszcze do 3 miesięcy i próbować lekko nagrzewać okolicę bólu

Raczej wątpię, że jest to przepuklina skoro nie wyczuwa Pan sobie w tym miejscu żadnego zgrubienia ani ból nie powstał w czasie wysiłku fizycznego. Aby jednak jednoznacznie powiedzieć, że przepuklina nie występuje musi Pana zbadać ręką bezpośrednio lekarz i wyjaśnić przyczynę dolegliwości.