Ból w pachwinie i uczucie przeskakiwania

Od kad pamietam raz na jakis czas odczuwam dziwny ból w pachwinie. Dopuki nie odchylę nogi mocno w bok ( jak do szpagatu) i dopuki coś mi tam nie strzeli cały czas czuję dyskomfort przy lekkim odchyleniu nogi. Zwykle mocne odchylenie powodowało przeskoczenie czegoś w pachwinie i się naprawiało. Dziś jednak strzykneło i nadal czuję lekki ból przy odchylaniu nogi. Tak , że mam ochotę znów mocno odchylic nogę i strzelić.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej wskazują na patologię w obrębie układu kostno-mięśniowo-stawowego. Zdecydowanie proszę zatem skonsultować się z lekarzem POZ, który zbierze wywiad oraz zbada Panią. Być może konieczne będzie przeprowadzenie diagnostyki obrazowej okolicy biodra oraz konsultacja ortopedyczna.

Witam,
wydaje mi się, że to strzelanie, to autoustawianie sobie spojenia łonowego. Proponuję udać się do terapeuty manualnego który dokładnie zdiagnozuje Pani problem i wykona odpowiedni zabieg korygujący.

Pozdrawiam