Ból w pęcherzu po laparoskopowym usunięciu wyrostka robaczkowego

witam.w grudniu miałam laporoskopowe usunięcie wyrostka robaczkowego.Od tamtej pory odczuwam ból w pęcherzu i nad kością łonową,promieniujący do prawego boku podbrzusza i pachwiny.Ból jest też podczas oddawania moczu.Musze też czesto oddawać mocz bo inaczej boli mnie pęcherz.w badaniu moczu bylo bakterie dość liczne.Dostałam monural lale po kilku dniach dolegliwości wróciły.Ból jest kłujacy jakby ciągnac w dól.

Takie objawy świadczą o zakażeniu układu moczowego. Dobrze by było oprócz kontrolnego badania układu moczowego wykonać posiew z badaniem mikrobiologicznym i na podstawie wyniku badania mikrobiologicznego włączyć odpowiednią antybiotykoterapię. O wszystkim powinien decydować lekarz prowadzący. Przy nieskuteczności leczenia konsultacja u urologa.