Ból w piersiach i dziwny okres

Witam, mam 27 lat ,,,,,mam taki problem miałam okres w styczniu 2 razy teraz dostałam 15 lutego, ale 1 dzień leciało mi sporo a następne prawie nic a nigdy tak nie miałam zawsze były problemy że w nocy po kilka razy wstawałam przebrać podpaskę i do tego mam ból w piersiach i po nacisku leci mi jakaś wydzielina lepka swędzą mnie trochę sutki są trochę zaczerwienione i tak mi się wydaje że cały środek w piersi i sutek trochę się  powiększyły. Proszę o jak najszybsza odpowiedź
27 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Opisane dolegliwości mogą sugerować zaburzenia hormonalne.
Aby stwierdzić dokładną przyczynę konieczne jest badanie fizykalne oraz badania dodatkowe m.in. ocena stężenia prolaktyny i czynności tarczycy. Po ustaleniu rozpoznania będzie możliwe wdrożenie ewentualnego leczenia.
Proponuję skonsultować problem z ginekologiem lub endokrynologiem.