Ból w plecach na wysokości klatki piersiowej

Witam mam 25 lat od jakiegoś czasu odczuwam ból w plecach na wysokości klatki piersiowej co to może oznaczać nadmieniam że leczę się na tarczyce

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Objawy mogą sugerować rozpoznanie bólu z ucisku na korzenie nerwowe tj. od kręgosłupa. Diagnostyka wykracza jednak poza możliwości internetowe dlatego proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.