Ból w plecach podczas schylenia i wynik RTG

Witam, Ostatnio podczas schylania poczułem ból i 5 dni nie umiałem się wyprostować. Po tabletkach trochę przeszło, ale i tak czuję ból w okolicach pasa-lędźwi i promieniuje on do obu nóg, lecz bardziej do prawej (takie prądy i utykanie). Ponadto nie mogę się swobodnie wyprostować. Wynik RTG: Niewielkie prawoboczne skrzywienie k.lędźwiowego z rotacją w osi długiej. Zmniejszenie lordozy lędźw. Niewielkie zwężenie przestrzeni m/k L1/L2. Poza tym k.lędźw.-krzyżowy rtg w gr. normy. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

aby moc cos wiecej powiedziec koneiczne jest bezposrednie badanie lekarskie oraz laczna analiza wykonanego badania,. proszę koniecznie udać się do lekarza zlacajacego powyzsze badanie.