Ból w pochwie nasilony podczas siedzenia

Od półtora tygodnia boli mnie coś w środku pochwy, najbardziej ból czuję jak siedze. Byłam u ginekologa i mówił ze nie mam grzybicy ani nic takie, torbieli tez i tyle...a mnie boli często, już nie wiem czy to reumatyzm jakiś...Chciałam też dodać ze puchną mi dziąsła i czy to moze mieć jakieś powiązanie bo to jednak śluzówka jest w dziąsłach i pochwie. Jeśli zrobie sobie badanie moczu to czy pod jakimś kierunkiem ono ma być robione? czy one są ogólne ?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Na początku najlepiej wykonać badanie ogólne moczu oraz morfologię krwi z rozmazem.
Wyniki powinny zostać skonsultowane z lekarzem rodzinnym, który będzie miał możliwość przeprowadzenia badania klinicznego i zestawienia wyników badań diagnostycznych z występującymi objawami.