Ból w podbrzuszu - czy mogło dojść do zapłodnienia?

Witam,
staramy się z mężem o dziecko. Od około 5 dni odczuwam ból w podbrzuszu, a także ból jajników- są one zdecydowanie powiększone i twarde. Ból jest w ciągu dnia dokuczliwy, polega na takim częstym "ukłuciu".
Proszę podpowiedzcie, czy to może być ciąża, skoro test wykazuje jej brak? Do planowanej miesiączki pozostało 9 dni.
Pozdrawiam

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,

Na podstawie dolegliwości bólowych podbrzusza nie można stwierdzić czy jest Pani w ciąży. Takie dolegliwości mogą być związane np. ze schorzeniami w obrębie układu moczowego.
Test ciążowy najlepiej wykonać w dniu spodziewanej miesiączki. Jest on wówczas najbardziej wiarygodny.

Pozdrawiam