Ból w podbrzuszu po lewej stronie

Witam serdecznie ,moim problemem jest ból w lewym podbrzuszu ,robiłam usg jamy brzusznej ,wykazało wzmożoną perylistykę jelit i owalną strukturę o wym 31,4x37,5 ,robiłam badanie na krew utajoną ,nie wykazało ,badałam się ginekologicznie ,wszystko dobrze ,To co może być powodem tych buli ,mam mdłości ,boli mnie też odbyt ,schudłam 2kg i cały czas się czuje ,słaba ,Z góry serdecznie dziękuje .

Marta Mielniczuk

Witam, w Pani przypadku należy pogłębić diagnostykę, żeby móc znaleźć przyczynę Pani dolegliwości. Konieczne jest zbadanie przez lekarza i dodatkowe badania obrazowe. Dopiero wtedy będzie można powiedzieć coś bardziej precyzyjnie. Pozdrawiam