Ból w prawym biodrze nasilający się podczas leżenia w bezruchu

Witam, Mam 20 lat i od pewnego czasu odczuwam ból w prawym biodrze. Nasila się zwykle kiedy leżę w bezruchu (bez znaczenia na którym boku) oraz z rana. Kilka miesięcy temu nie byłam w stanie normalnie chodzić przez cały dzień, co niestety zbagatelizowałam i obawiam się, że jednak to coś poważniejszego, czego nie da się "rozchodzić". Proszę o poradę.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie kręgosłupa czy stawu biodrowego. Wskazane jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do lekarza ortopedy.