Ból w prawym boku brzucha

Boli mnie w prawym boku brzucha raz koło pępka raz niżej z boku i tak chodzi po ącałym pod brzuszku . Boli mnie już kilka dni. Kiedyś miałam tak samo o wyszło w USG że mam za dużo gazów w prawym boku też byłam w szpitalu ale lekarz mówił że jak jem i pije to nie jest wyrostek. Niewiem co już robi i co to jest.pomozcie czy z wyrostkiem chodzilabym kilka dni ból jest taki tępy nie mocny.po tabletkę przechodźi a za kilka godz powraca.nie raz właśnie mam tak przed miesiączką. Boli też prawe biodro

Być może to tylko problemy czynnościowych zaburzeń w pracy jelit. Odpowiedni dobór leków, dieta, uregulowanie trybu życia powinny zniwelować dolegliwości. Proszę w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z lekarzem.