Ból w prawym boku brzucha w okolicy wątroby po posiłku

Witam! Od kilku tygodni odczuwam ból w prawym boku brzucha-okolice wątroby.3 lata temu usunięto mi pęcherzyk żółciowy. Ból odczuwam po każdym posiłku, ból jest "rozlany" aż do pleców, to rodzaj silnego napierania, czy powinnam udać się do lekarza w celu zrobienia usg i dalszej diagnostyki? Pozdrawiam!

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Opisywane przez Panią dolegliwości wymagają konsultacji lekarskiej. Objawy mogą być związane ze schorzeniem dróg żółciowych. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego, który po przeprowadzeniu wywiadu i badania zaleci dalsze postępowanie. Pozdrawiam.