Ból w prawym boku i drętwienie nogi 9 miesięcy po usunięciu wyrostka robaczkowego

Witam . Jestem bardzo niezapokojona ,ponieważ 9 miesięcy temu mialam wycinany wyrostek, a dziś strasznie mnie boli w boku prawym , i czasami drętwieje mi noga, co to oznacza? Czy to może być torbiel ? Wczoraj wymitowałam na dodatek . Proszę o odpowiedź..

Aleksander Ropielewski

Nie łączyłbym obecnych objawów z przebytą operacją. Trudno jest mi bez przeprowadzenia badania przedmiotowego stwierdzić co jest przyczyną objawów. Wskzany kontakt z lekarzem i wykonanie USG jamy brzusznej. Nie można wykluczyć skrętu jajnika lub torbieli, jednak przyczyn może być wiele.