Ból w prawym boku pod żebrami przy błędach żywieniowych

Witam, Mam 32 lata, raz na jakiś czas przy błędach żywieniowych boli mnie w prawym boku pod zebrami, ból promieniuje do łopatki, odbija mi się, czuje palenie z prawej strony przełyku. Ból trwa wiele godzin ustępuje dopiero w nocy. Miałem 4 USG jamy brzusznej w ciagu ostatnich 3 lat i za każdym razem wynik był prawidłowy, nie było żadnych zmian w pęcherzyku ani drogach żółciowych. Miałem także gastroskopię wynik OK Nadmienię tylko ze od 3 lat leczę się na zaburzenia nerwicowe z somatyzacja.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza