Ból w prawym kolanie i lewym stawie biodrowym

Witam, Wczoraj/dzisiaj w nocy po wstaniu z fotela poczułem ostry ból w prawym kolanie oraz lewym stawie biodrowym. Ten w biodrze znośny na tyle, że nie utrudnia chodzenia. Natomiast ten w prawym kolanie bardzo silny uniemożliwia napięcie mięśni, mocne zginanie kolana, nawet obciążenie kończyny normalną swoją wagą. Nie jest to na pewno wina urazu. Stało się nagle. Do tego zauważyłem biegunkę dzisiaj (bardzo bardzo rzadka) oraz drobne ślady krwi w śluzie z nosa. Brak gorączki.

Piotr Pilarski

Może to być wynik infekcje wirusowej. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego. Konieczne będzie wykonanie zdjęcia rtg.

Pozdrawiam.