Ból w przedramieniu promieniujący do łokcia i dłoni

Witam!Moim problemem jest lewą reką od przedramienia do dłoni.Ból umiejscowił się w przedramieniu, nie mogę jej podnieść do góry, promieniuje do łokcia i dalej, dłon jest słaba.Nie mogę długo uczymać rzeczy.Ból coraz bardziej sie nasila.Pozdrawiam.

Magdalena StusiĹska

Być może problemem jest zespól cieśni nadgarstka, warto skonsultować się z lekarzem ortopedą.

Jeśli ból ma największe nasilenie na poziomie łokcia po stronie zewnętrznej problemem jest zapewne "łokieć tenisisty".
W takim wypadku leczeniem w pierwszej kolejności jest fizykoterapia (laser, UD, krioterapia).
W razie braku poprawy opcjami w leczeniu jest terapia autogennymi czynnikami wzrostowymi (PRP) lub fala udzerzeniową.
Obawiam się, że nie obejdzie się bez kontroli ortopedyczne
Pozdrawiam
Tomasz Solecki