Ból w przedramieniu w trakcie i po treningu

Witam, mam taki problem iż podczas treningu jak i po treningu na siłowni głównie w ćwiczeniach na biceps odczuwam ból w przedramieniu, najczęściej w trakcie opuszczania sztangi. Ból taki odczuwam jeszcze 2 dni po treningu i tylko w prawej ręce, a dokładniej od nadgarstka do połowy przedramienia. I mam pytanie czy mam iść z tym do lekarza czy jakieś maści lub witaminy wystarczy stosować?

Witam, proponuje wizytę u fizjoterapeuty ponieważ jest to problem narządu ruchu. Specjalista przeprowadzi testy funkcjonalne i zaproponuję terapię. Maści tu nie pomogą, ponieważ tylko zamaskują problem.
Pozdrawiam