Ból w ramieniu i osłabienie siły w ręce

Witam 4 tygodnie temu obudziłam się z potwornym bólem w prawym ramieniu.Lekarz stwierdził przewianie i przepisał BIOFENAC i MYDOCALM FORTE co nie pomogło kolejny lekarz przepisał zastrzyki OLFEN 75 co również nie pomogło. Po około 4 tygodniach ból ustąpił ale nie w 100% .Ręka boli tak jakby była stłuczona i nie mam całkowitej władzy reku (tzn nie jest sprawna,nie czuje siły). Co może być przyczyną ? To coś poważnego ? Dziękuje za odpowiedz

Dzień dobry,

Bez dokładnego przebadania i przeprowadzeniu testów klinicznych ciężko ocenić co jest przyczyną dolegliwości bólowych. W tym celu radzę zgłosić się do fizjoterapeuty. Być może wystarczą ćwiczenia zwiększające siłę mięśniową i wszystko wróci do normy. Problem może również dotyczyć uszkodzenia układu nerwowego, który zdiagnozuje lekarz neurolog.

Pozdrawiam serdecznie.