Ból w ramieniu podczas podnoszenia ręki i ból pod łopatką podczas siedzenia

Witam. Pracuje fizycznie.od pewnego czasu jak podnisze reke do góry to hak dochodzę do konta 80-90 stopni idczywam ból w ramieniu.nie za każdym razem ale coraz częściej. Oraz jak siedzę to odczuwam bol po przeciwnej stronie pod łopatka. W pozycji leżącej czy stojącej nie odczuwam bólu.

Witam. Opisane objawy najprawdopodobniej związane ze zmianami zwyrodnieniowymi w stawie barkowym lub przeciążeniem stawu w czasie pracy. Jeśli nie są to dolegliwości nasilone nie ma powodów do niepokoju.