Ból w śródstopiu nasilający się podczas następowania, dotyku lub ruszania palcami

Czuję ból w śródstopiu (do przodu od prawej i lewej kostki oraz na szczycie środstopia). Ból nasilał się od czasu powrotu do domu w czasie siedzenia, nie zaobserwowałam żadnego urazu w ciągu dnia. Ból jest silny przy następowaniu na stopę, ruszaniu na boki, dotyku oraz lekki przy ruszaniu palcami. Brak opuchlizny. Nigdy wcześniej nie miałam żadnych zwichnięć, złamań w tym miejscu. Co to może być? Czy powinnam zgłosić się do lekarza? Jeśli nie to jakie domowe sposoby zastosować?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję z powyższymi objawami udać się do ortopedy. Konieczne jest badanie lekarskie, aby móc coś więcej radzić.