Ból w stawie łokciowym

Podczas tegorocznej majówki ćwiczyłem z kolegą walkę w parterze. Podczas walki kolega próbował założyć mi dźwignię na prawą rękę i zrobić przeprost. Udało mi się podtrzymać prawą rękę za pomocą lewej i do przeprostu w końcu nie doszło, choć było blisko. Nie czułem po walce, ani nawet tego dnia jakiegoś dużego bólu w stawie łokciowym. Ból zaczął się dopiero następnego dnia, utrzymywał się kilka dni po czym zniknął. Wraca jednak podczas ćwiczeń fizycznych, np. podczas podciągania się na drążku.

Szanowny Panie,
opisywane dolegliwości sugerują zmiany zapalne pourazowe ścięgien, pochewek ścięgnistych. Wskazana kontrola ortopedyczna i badanie USG.