Ból w stopie nasilający się podczas chodzenia

Witam, Od około dwóch tygodni dręczy mnie ból w stopie. Ból dotyczy wewnętrznej części pomiędzy piętą, a kostką * okolice więzadła piętowo strzałkowego. Ból nasila się przy chodzeniu , boli nawet kiedy stopa jest w stanie spoczynku. Dodam, że nie ma żadnego obrzęku, lekko pomagają żele lub okłady. Zastanawiam się czy powinnam udać się z tym do lekarza czy przeczekać jeszcze jakiś czas...

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli po około tygodniu odciążenia kończyny, stosowania maści przeciwzapalnych, ból nie ustąpi/zmniejszy się istotnie, sugeruje udać się do lekarza.
Pozdrawiam