Ból w szwie po cesarskim cięciu

witam serdecznie mam problem tzn.jestem 3 lata o cesarskim cieciu w szwie zrobiła mi sie kulka boli mnie nie koniecznie w czasie okresu lekaz podejrzewa endometrioze..nie planyje juz dzieci kulka urosła mi teraz na około 2-3 cm mówie około poniewaz sama tyle wyczuwam..czy musze śpieszyc sie z wycieciem? czy to jest zagrazajace życiu?dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Może to być endometrioza w szwie po cięciu cesarskim. Sądzę, że lepiej wcześniej usunąć aby endometrioza się nie powiększała. Proszę udać się do lekarza ginekologa. Po za tym wycięcie zmian określi w 100% czym one są.