Ból w szyi a węzły chłonne i migdałki

Witam, od lipca 2014 r. do dnia dzisiejszego czuję mocny ucisk po lewej stronie szyi, przy skręcaniu również. Ponadto czuje ogromny dyskomfort, ból także promieniuje na lewe ucho i oko. Ból odczuwam w węzłach chłonnych lub migdałach. Wykonałem następujące badania, usg szyi węzłów chłonnych, morfologie + OB i CRP, RM szyi. Wyniki wykazały powiększone węzły chłonne ale nie znacząco po konsultacji z lekarzem. Nie mam gorączki ani zaczerwień wewnątrz gardła. Ból jest mega wkurzający i trwa 24h.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego nie można nic więcej powiedzieć. Konieczne badanie lekarskie. Proszę udać się do lekarz rodzinnego. Jeżeli powiększone węzły chłonne będą się utrzymywać być może konieczna będzie wizyta u hematologa.