Ból w udzie u 11-latka

Witam . Mam problem z synem 11letnim . Od około dwóch tygodniu syn odczuwa ból w udzie prawej nogi . Boli go gdy biega , jezdzi na rowerze , nawet odczuwa nol przy dotyku . Boli o kazdej porze dnia . Kiedys jako dziecko cierpial na tzw.bole wzrostowe , ale wtedy przewaznie odczuwal bol w nocy . Nie doznal zadnego urazu . Czym moze byc spowodowany ten bol uda. Dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam .

Proszę udać się do lekarza, może będzie konieczne wykonanie zdjęcia RTG nogi, żeby upewnić się, czy nie ma zmian mogących powodować dolegliwości.
Pozdrawiam.