Ból w żołądku od kilku dni

Witam.Od soboty 13 czerwca mam problemy ze zdrowiem. W tamtym dniu z rana poczulem dosc intensywny bol w zoladku,ktory trwal pare minut.Od tego czasu codziennie przez pare minut czuje wlasnie bol w zoladku,co za tym idzie musze korzystac wtedy z toalety poniewaz zawsze po takim bolu mnie czysci... Trwa to do dnia dzisiejszego...Jakiej choroby moga to byc objawy?Czy mozna sobie z tym poradzic bez wizyty u lekarza?Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu lekarz określi najbardziej optymalne dalsze postępowanie.