Ból warg sromowych w 8 tygodniu ciąży

Witam Jestem w 8 tygodniu ciąży na wizycie byłam 11.12. i wszystko było dobrze, a dziś odczuwam ból warg sromowym i w miejscu włosów łonowych , nie jest to bardzo mocny ból tylko lekki jak się schylam i czasem jak chodzę. Chciałabym sie tylko dowiedzieć czy to normalne w ciąży? to moja pierwsza ciąża. Z góry Dziękuje za odpowiedz Pozdrawiam Joanna

Elżbieta Rhone

Witam,
pacjentki w ciąży często zgłaszają bóle w okolicy pachwin i krocza. Jest to spowodowane działaniem hormonów i zmian jakie zachodzą w organizmie przyszłej mamy. Jeśli ból będzie uciążliwy proszę wziąć paracetamol, jeśli jednak nie będzie ustępować to warto udać się do lekarza.