Ból wątroby po alkoholu i przebyta żółtaczka

witam, chyba sie zepsulem , pije alkohol naprawde sporadycznie,bardzo zadko, czasami whyski ok 100 gram , wino czerwone wytrawne, i piwo jeszcze zadziej,ostatni raz popilem 5 lat temu.10 dni temu skusilem sie na wypicie pol litra wodki,pilem z sokiem,odchudzam sie to i malo co zjadlem, niestety do tej pory boli mnie watroba , i czuje sie fatalnie.biore hepatil,jest lekka poprawa.teraz jestem na diecie, uwazam co jem,w wieku 17 lat zachorowalem na zoltaczke pokarmowa,co mi teraz doktor radzi?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Należałoby skontrolować stan wątroby, zrobić podstawowe badania krwi- morfologię, enzymy wątrobowe, wykonać USG jamy brzusznej .
Pozdrawiam