Ból wejścia do pochwy w 27 tygodniu ciąży

Ból w okolicy wejścia do pochwy w 27 tygodniu ciąży Witam jestem w 27 tygodniu ciąży od jakiegoś czasu odczuwam ból przy poruszaniu się w okolicy wejścia do pochwy, byłam u lekarza prowadzącego na badaniu i stwierdził,że wszystko jest w porządku, zrobiłam badanie ogólne moczu wyszły mi nabłonki płaskie liczne w PW leukocyty 0-4 WPW i bakterie liczne ogólne wyniki ok ciężar właściwy 1.015 pH 8 urobilinogen w normie dalej wszystko nie obecne proszę o interpretacje wyników i dziękuje

warto zrobić np. posiewy z dróg moczowo-płciowych najlepiej odwiedzić jakiegoś mądrego ginekologa to wykluczy inne złe i niebezpieczne przyczyny, które mogą być przyczyna porodu przedwczesnego-pozdrawiam