Ból wewnątrz pochwy po usunięciu macicy i jajników

jestem po operacji usunięcia macicy i jajników z powodu licznych mięśniaków,przyjmuję 2 razy tygodniuplasterek Systen50, ale moje zycie to jeden koszmar, od czasu operacji usunięcia macicy 2 lata temu nie funkcjonuję normalnie, wszystko wewnątrz pochwy szczypie i piecze , nie mogę np, długo siedzieć , robiłam wyniki nie ma w nich nic , cytologia wykazuje że mam jakiś stan zapalny , ale ginekologbez słowa wypisałkolejnehormony dopochwowe i koniec wizyty, hormony oczywiście nic nie dały,corobić

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli zastosowane leki nie przynoszą oczekiwanych rezultatów, konieczna jest modyfikacja leczenia. Przede wszystkim konieczne jest jednak także wyleczenie stanu zapalnego (warto wykonać wymaz z antybiogramem i zastosować leczenie celowane). Proszę zatem ponownie skonsultować się ze specjalistą ginekologiem i szczerze powiedzieć o swoich objawach oraz wątpliwościach. Proszę pamiętać, że lekarz ma obowiązek szczerze z Panią porozmawiać.