Ból wszystkich stawów po 7-dniowym leczeniu przeziębienia lekiem Klacid

Dzień dobry,3 marca mocno się przeziębiłem, lekarz zalecił mi Klacid po 7 dniach leczenia nagle poczułem okropny, silny ból wszystkich stawów ale najbardzej bolesne były stawy barków. Wynik badań: Kwas moczowy 4,5RF 4,56CRP 28,56ASO 41OB 43Lczony jestem Meprolenem, Metotraxetem bez skutku nadal cierpię na w/w bóle więc bardzo proszę co Pana doktora o pomoc.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli zastosowane leczenie nie przynosi spodziewanych efektów to konieczna będzie wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego. Najprawdopodobniej terapia zostanie zmodyfikowana.