Ból wybitego kciuka u 26-latki

Lekarz stwierdzil miesiac temu ze mam wybitego kciuka byl spuchniety wystawala kosc pojawil sie maly siniak minol miesic a kciuk dalej boli przy lekkim docisnieciu kciuka do plaskiej powieszchni bol jest ciagle taki jak na poczatku nie moge nic nim zlapac ciezkiego a na dodatek bol przechodzi az w zdloz reki

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Czy palec był nastawiany. To jest konieczne. Wskazana jest konsultacja z ortopedą.