Ból z lewej strony brzucha i wymioty z krwią

Witam co to może być od pewnego czasu boli mnie z lewej strony brzuch i dochodzą do tego wymioty z krwią??czy powinnam się martwić??Boję się ponieważ jestem w ryzyku zachorowania na nowotwór (ponieważ chorowało na niego pół mojej rodziny.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą świadczyć o krwawieniu z górnego odcinka przewodu pokarmowego. Wskazana jest niezwłoczna wizyta u lekarza.