Ból z lewej strony pod piersią

witam, od pewnego czasu w nocy budzi mnie ból z lewej strony pod piersią między żebrami, teraz odczuwam go też rano... dodam że mam również problemy z lędźwiami po porodzie podejrzewam że od znieczulenia w kręgosłup, ale teraz martwi mnie ten ból pod piersią, co to może być? czy mam się martwić? jakie badania albo do jakiego lekarza się udać? Martyna, lat 26

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.