Ból z lewej strony pod żebrami u 28-latka

ból z lewej strony pod żebrami. Boli mnie już prawie tydzień, robiłem badania trzustki i wątroby wyniki mam b. dobre. miałem wykonane usg i też nic nie wyszło. Internista przepisał mi Contix i Tribux forte ale nie ma poprawy.. jest to ból taki jakby mnie coś od środka kuło , rozpierało , napierało na coś. wieczorami boli mnie w pasie z tyłu a czasami i z prawej strony. Diete mam lekkostrawną i nie ma sie ku lepszemu . co mam robić dalej ? prosze o pomoc

Lek. Katarzyna Szymczak

Na razie minął na krótki okres czasu aby mogła być poprawa po zastosowaniu powyższych leków i diety, do rozważenia wizyta u gastroenterologa.
Pozdrawiam