Ból z prawej strony pleców po ćwiczeniu na siłowni

Witam, od dawna (okolo 1,5 msc) dokucza mi ból bardzo nisko z prawej strony na plecach. Zaczyna mnie bolec gdy gram w pilke nozna badz tez gdy scinam podczas gry w siatke. bol jest tak okropny ze trudno chodzic a nastepnego dnia jest wszystko dobrze, tylko czuc lekkie kucie. Zdaje mi sie ze bol w tym miejscu pojawil sie podczas gdy cwiczylem na silowni plecy. dziekuje za odpowiedz

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie kręgosłupa. Wskazana jest wizyta u specjalisty ortopedy.