Ból z prawej strony pod żebrami u 28-latki

witam mam pytanie ostatnio strasznie bolało mnie z prawej strony pod zebrem wyladowalam w szpitalu bo zastrzyki przeciw bolowe i rozkurczowe nie pomagaly dodam ze bol pojawil się nagle od kilku dni w szpitalu miałam badania moczu usg i gastroskopie wszystkie wyniki sa wporzadku a mimo tego podczas siedzenia jazdy samochodem boli bol jest zaraz po ostatnim zebrze z prawej strony już nie wiem co mam zrobić proszę o pomoc dziekuje

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Jeżeli ból występuje jedynie podczas jazdy samochodem, być może przyczyną dolegliwości jest niewłaściwa pozycja podczas jazdy? Być może ból spowodowany jest niekomfortowym ułożeniem ciała - zwłaszcza, jeżeli występują w kręgosłupie zmiany zwyrodnieniowe. Sugerowałabym również konsultację u lekarza ortopedy. Pozdrawiam.