Ból z tyłu głowy, nudności, drętwienie ciała, problemy z koncentracją i chwilowe zaburzenia świadomości

Silny ból z tyłu głowy promieniujący aż do oczu, nudności, drętwienie ciała, ,,mroczki'' przed oczami, problemy z koncentracją, chwilowe zaburzenia świadomości, uczucie ,,jakbym miała za chwilę zemdleć'' - ból głowy i nudności występują od około tygodnia, natomiast cała reszta od mniej więcej trzech miesięcy. Mam 20 lat. Co mi może dolegać? Jeżeli powinnam to gdzieś zgłosić, to internista wystarczy czy mam się wybrać do jakiegoś specjalisty? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Magdalena Mroczek

Najlepiej jest skonsultować się z neurologiem. Potrzebne jest skierowanie od lekarza rodzinnego.

Małgorzata Panek

Pani objawy są niepokojące. Radziłabym skonsultować się z neurologiem. On zleci odpowiednie badania. Potrzebne jest skierowanie lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam