Ból z tyłu głowy oraz problemy z widzeniem
Od 7 tygodni zawroty głowy.Najpierw lekkie ustępujące później silniejsze uniemożliwiające wyjście z domu.Ból z tyłu głowy,ogólnie głowy,problemy z widzeniem.Czasami przyspieszona akcja serca(dostałam beta blocker),osłabienie.3 lata po ablacji z powodu WPW.Badania krwi w normie,tarczyca też.Laryngolog wypisał wicebrol 2x1 lekka poprawa, sugerował,że to od kręgosłupa.Neurolog rtg kręgów szyjnych bez zmian.Kolejna wizyta w przyszłym roku.Proszę o jakąś radę co to może być albo od czego?

KOBIETA, 18 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
79 poziom zaufania
Sugeruję usg tętnic szyjnych, może któraś Tętnica jest zwężona co daje objawy.
Pozdrawiam