Ból z tyłu głowy oraz problemy z widzeniem

Od 7 tygodni zawroty głowy.Najpierw lekkie ustępujące później silniejsze uniemożliwiające wyjście z domu.Ból z tyłu głowy,ogólnie głowy,problemy z widzeniem.Czasami przyspieszona akcja serca(dostałam beta blocker),osłabienie.3 lata po ablacji z powodu WPW.Badania krwi w normie,tarczyca też.Laryngolog wypisał wicebrol 2x1 lekka poprawa, sugerował,że to od kręgosłupa.Neurolog rtg kręgów szyjnych bez zmian.Kolejna wizyta w przyszłym roku.Proszę o jakąś radę co to może być albo od czego?

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję usg tętnic szyjnych, może któraś Tętnica jest zwężona co daje objawy.
Pozdrawiam