Ból z tyłu kolana po urazie

Około pół roku temu podczas ćwiczeń doznałam lekkiego urazu lewego kolana. Za mocno usiadłam w pozycji z piętami pod posladkami podczas tańca. Ból nie przeszkadza w życiu i codziennych czynnościach. Boli mocno w opisanej wyżej pozycji - maksymalnym zgięciu a także w mniejszym stopniu przy maksymalnym wyprostowaniu. Jest tez sztywniejsze od prawego - czuje jakby coś blokowało tak, że nie mogę zgiąć go aż tak mocno jak prawego. Ból umiejscowiony jest z tyłu kolana i promieniuje przez całą lydke aż do tylnej części kostki. Dodam że moje kolana są rozciagniete że względu na dyscyplinę która uprawiam (moge mocno je zgiąć i mocno wyprostować). Zastanawia mnie dlaczego ból utrzymuje się tak długo.

Lek. Bartłomiej Grochot

W przypadku takich dolegliwości zalecane jest skonsultowanie się z ortopedą. Pozdrawiam.