Ból z tyłu pleców u sportowca

Witam! Jestem meszczyzna i mam 29 lat.Odp ponad miesiaca odczuwam bol stylu plecow na wysokosciu nerek.Sprawdzalem mocz i jest ok,podskakiwalem i tez jest ok nic nie boli.Lecz gdy skrece tlow w prawa strone,badz leze na prawym boku podczas snu bol sie nasila.podkresle ze jestem intensywnym sportowcem jak dotad nie mialem zadnych problemow ze zdrowiem. dziekuje Dominik

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Trudno jednoznacznie określić co może być przyczyną zgłaszanych dolegliwości. Możliwe jest iż doszło do nadwyrężenia mięśni przykręgosłupowych. Warto także wykonać badanie obrazowe kręgosłupa.