Ból zęba i dziąsła po czyszczeniu kanałów

Leczyłam dzisiaj kanałowo zęba. Dotstałam znieczulenie miejscowe. Leczenie zakończyło się na oczyszczeniu kanałów i założeniu fleczera, na kolejnej wizycie kanały mają być wypełnianie i założona plomba. Jednak teraz odczuwam ból zęba i dziąseł. Czy powinnam pójść do stomatologa wcześniej niż ustalona wizyta za 3 dni, czy taki ból jest normalnym objawem?

Nowoczesne leczenie kanałowe odbywa się na jednej wizycie pod mikroskopem. Unikamy wtedy sytuacji opisanej czyli silnych dolegliwości pomiędzy wizytami. Dodatkowo fleczer o którym Pani napisała est materiałem nieszczelnym i nie zabezpiecza zęba w odpowiedni sposób.