Ból zęba i stosowanie antybiotyku

Witam, ostatnio boli mnie miesiac po plombowaniu 7 na górze ząb/y na górze - nie umiem okreslic który/e mnie boli, denstyta po panoramie, stukaniu itp stwierdzil ze nie ma podstaw do kanałowego, został przepisany mi antybiotyk AUGEMENTIN, biore go co 12h, wzięłam już 6 tabletek i nadal odczuwam ból, tyle tylko że nie jest on mocny a raczej przeszkadzający. Moje pyt brzmi czy tak powinno być, że mimo antybiotyku jeszcze czuje lekki ból?

Po prawidłowo założonym wypełnieniu może pojawić nadwrażliwość trwająca od kilku dni do kilku tygodni u bardzo wrażliwych Pacjentów. Trzeba oczywiście zęba kontrolować na wizytach oraz RTG ale dolegliwości powinny ustąpić.