Ból zęba kilka miesięcy po leczeniu kanałowym

Witam, mam problem z zębem. Kilka miesięcy temu, miałam leczoną kanałowo górną 6. Bardzo bolało, nawet po zatruciu zęba, później po wypełnianiu kanałów. Ciągle brałam tabletki przeciwbólowe, które nie pomagały, dodam że leczyła go jakaś młoda pani doktor, gdyż zdesperowana poszłam do pierwszego lepszego "specjalisty". Po zakończonym leczeniu już u mojej pani doktor z zębem nic się nie działo. Minęło kilka miesięcy a ząb zaczął boleć na nowo, od piątku jestem na tabletkach, co może być nie tak?

Witam
Należy zacząć od dokładnego zbadania i prześwietlenia zęba. Dolegliwości bólowe mogą być związane z niewygojeniem się zmian okołowierzchołkowych, z obecnością dodatkowego kanału, który nie został uwzględniony w pierwotnym leczeniu. Bez diagnostyki trudno powiedzieć, co się dzieje.

Lek. dent. Katarzyna KochaĹczyk

bez kontrolnego rtg niewiele można powiedzieć
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Powinna Pani zgłosić się do gabinetu stomatologicznego - trzeba wykonać kontrolne RTG. Dopiero na jego podstawie oraz Pani dolegliwości będzie można coś więcej powiedzieć.