Ból zęba leczonego dwukrotnie kanałowo

Dzień dobry. Od 2 tygodni odczuwam ból zęba leczonego dwukrotnie kanałowo (szóstka górna, 3 kanały). Ból nasila się przy nagryzaniu i reaguje na ciepło. Bolą też zatoki, czoło. Badanie rtg nic nie wykazuje. Ból promieniuje do policzka i do czoła. Co może być przyczyną? Zatoki czy jednak ząb? Wszystkie pozostałe zęby są zdrowe/ wyleczone. Bardzo dziękuję z góry za pomoc.

Witam serdecznie,
Ciężko jest powiedzieć co tutaj może być przyczyną bez badania klinicznego i sprawdzenia zdjęcia RTG. Ząb w pełni przeleczony kanałowo nie powinien dawać takich objawów, więc na pewno konieczna jest dalsza diagnostyka.