Ból zęba leczonego kanałowo podczas picia gorących napojów i nacisku

Ból zęba leczonego kanałowo Dzień dobry. Jakieś 2 może 3 miesiące temu zakończyłem leczenie zęba kanałowo górna prawa 6. Od tygodnia ząb boli mnie po napiciu się czegoś gorącego jak także podczas nacisku (w trakcie gryzienia). Czy to normalne, że ząb ma jeszcze boleć?

Witam
Najlepiej byłoby udać się do stomatologa i zrobić zdjecie kontrolne tego zęba. Takie objawy nie są całkiem normalne. Owszem po zabiegu może utrzymywać się nadwrażliwość ale nie po takim czasie. Proszę to skontrolowac.