Ból zęba mlecznego po zatruciu - czy to normalne?

Witam. Córka lat 6, dnia 20.12.2018 (czwartek) miała zatruwanego mleczaka. Dziura między 4 a 5. Dzisiaj podczas jedzenia wypadlł jej fleczer. Ząb zaczal strasznie boleć. Syrop przeciwbólowy nie pomaga podany godzinę temu. Czy to normalne, ze po takim czasie ząb może nadal boleć po zatruciu I czy powinien występować taki ból po wypadnieciu fleczera. Dentysta dopiero w poniedziałek. Co robić?

Dzień dobry,
niestety ząb po zatruciu może boleć nawet przez kilka dni, dlatego obecnie coraz częściej odchodzi się od takiego zabiegu. Trudno coś poradzić bez wizyty w gabinecie w takiej sytuacji.

pozdrawiam zdrowo :-)
lek.stom. Grzegorz Gdula