Ból zęba po leczeniu trzech kanałów

Witam mam pytanie odnosnie zeba leczonego kanalowo. Chodzi o gorna czworke po prawej stronie. Rok temu mialam wyleczone dwa kanaly a zabnadal bolal. Poszlam do innego dentysty i stwierdzil badaniem pod mikroskopem ze jest trzeci kanal, udroznil go i zalozyl do kanalu antybiotyk. Bylo to 2 tygodnie temu a zab nadal boli, dentysta dwa dni temu zalozyl mi ponownie do kanal. Antybiotyk a zab boli jak bolal. Tamte kanaly sprawdzil i sa wporzadku. O co chodzi z tym zebem?

Dzień dobry, w tej chwili ząb i tkanka okołowierzchołkowa są bardzo podrażnione.Leczenie pod mikroskopem daje lekarzowi ogromne możliwości w dokładnym wypełnieniu kanałów. Czasem jednak przyczyną może być pęknięcie korzenia, którego nie daje sie wyleczyć. Z Pani opisu wygląda, że jest Pani w dobrych rękach. Musi Pani uzbroić się w cierpliwość.