Ból zęba po odbudowaniu

Mam dorabiana 6,gdyż zab mi sie polamal na pol.Jednak ta 6 bardzo mnie boli.Nie moge jesc ani pic,bo jak tylko dotknie picie lub jedzienie do zeba jest ogromny bol.Boli caly czas.Minely 2 miesiace od zrobienia jej.Co robic w takim wypadku?Jem druga strona,ale picia juz tak nie przeleje.Moja ostodontka mowi,ze mozna bylo zrobic ladniej ten zab.Co mozna jeszcze zrobic?Od nowa?

Witam!
W Pani przypadku nie jest problemem czy można było ząb odbudować ładniej ale,że boli !!! Objawy wskazują na zapalenie miazgi a nawet tkanek okołowierzchołkowych... a to jest poważny stan! Możliwe,że konieczne będzie leczenie kanałowe , więc nie powinna Pani zwlekać z wizytą u dentysty... Pozdrawiam.